Sportovní a rekondiční masáž - rezervace

 

Je využívána především jako pravidelná prevence nebo jako uvolnění při dlouhodobém přetěžování některých partií těla. Cílem masáží je ulevit napětí ve svalstvu,odstranit únavu a obnovit tok energie.Mechanický účinek spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízního moku z periferie do oběhového centra,v odstraňování  kyseliny mléčné ze svalů a škodlivin jako jsou např. metabolity.

Sportovní masáž je určena pro sportovce vrcholové i amatérské.Provádí se před namáhavýn tréningem mebo závodem,mezi výkony či po nich.Pomocí sportovní masáže odstraníme pocit přetížených svalů po sportovním výkonu a jiné namáhavé činností.

Klasická rekondiční masáž je vhodná pro osoby které mají méně aktivního pohybu.Tímto druhem masáží docílíme celkové uvolnění a zpevnění svalstva.Zároveň můžeme předcházet bolestem krční páteře nebo zad.Sportovní masáž je vhodná pro amatérské i vrcholové sprotovce.

 

Přípravná masáž - využívají se zejména techniky hnětení svalstva a tepání. Jejím úkolem je vést ke zlepšení zdravotního stavu a posílení organismu. Vhodná zejména po dlouhodobém nedostatku pohybu

Masáž odstraňující únavu - vhodná je nejenom pro sportovce. Provádí se po fyzické námaze nebo tréninku. Ideální je, po masáži zůstat v leže a odpočinout si. 

Pohotovostní masáž - připravuje sportovce na maximální výkon a provádí se těsně před startem. 

Léčebná masáž - pomáhá k rychlejšímu léčení při různých poranění svalstva.

 

 

Fotogalerie: Sportovní a rekondiční masáž